Müsteri Hizmetleri
Yardıma ihtiyacınız mı var? Hemen sorun!

Hakkımızda

Firmamız Hakkında

0
Yılından Beri Köklü Kurumsal Tecrübe
Abem Lojistik ve Transit Taşımacılık

Misyon

Misyonumuz

Hedeflerimize ulaşmanın şirketimize olan faydasının yanısıra iş ortaklarımız (müşterilerimiz), ekip arkadaşlarımız ve tabiki Türkiye’miz için fayda sağlayacağımıza inanıyoruz.

Bizimle partner olan insanlara değer kattıığımıza inanıyor, bunu iş ortaklarımıza (müşterilerimize) mükemmel hizmet ve ürünler sunarak veya ekip arkadaşlarımıza olan bağımızı artırarak güçlü bir şirket olanakları sunarak gerçekleştiriyoruz.

Ve, biz sizin işinizi her zaman kendi işimiz olarak görerek büyüteceğimize inanıyor ve bunu zaten uygulama yolunda siz değerli müşterilerimizin desteği ile ilerliyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz

Türkiye’de Lojsitik sektörünün tüm firmalar için tedarik zinciri yönetiminde en önemli faktör olduğunun bilinciyle yola çıktık. 2018 son çeyreğine kadar farkında olduğumuz çözümleri oluşturmak ve iş ortağı firmalarımıza Butik Lojistiğin ayrıcalıklarını yaşatmak istiyoruz.

Vizyonumuza adım adım ilerlerken bize inancını kaybetmeden desteğini esirgemeyen ekip arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza (Müşterilerimize) sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Abem Lojistik ve Transit Taşımacılık
Image

Referanslarımız

Birlikte çalıştığımız firmaların bazıları
Revaber
Koton
Atasan
Eruslu
Bifa
Akınal
Marsa
Akçelik
Client 9
Client 10
Image

Bültenimize Abone Olun